הכפילה של מלניה ביקרה באלבמה?

"העיתונאים הופכים למופרעים יותר עם הזמן"

נשיא ארצות הברית לא אהב את השמועות על כך שכפילה של אשתו ליוותה אותו בביקור ניחומים בסופ"ש ויצא למתקפה בטוויטר: "פייק ניוז פוטושופ"

מרץ 14, 2019 11:00

שימוש בכפילים היא תופעה שכבר חשבנו שחלפה מן העולם, עד בחירתו של דונלד טראמפ לנשיאות ארצות הברית. מאז, ומסתבר שעד היום, צצים מדי פעם דיווחים על כך שבחלק מן הביקורים הנשיאותיים שלו, מצטרפת אליו כפילה של מלניה טראמפ, אשתו. בהחלט נושא שהוא חומר נפיץ לפייק ניוז.

השבוע, הסאגה חזרה שוב לכותרות, הפעם בעקבות ביקור הזדהות של הנשיא באלבמה בסופ”ש האחרון בעקבות נזקי הטורנדו. הביקור הפך לדיון בתכנית “The View” ברשת ABC (“מלניה נראית שונה ונמוכה יותר”), ולאחר מכן לפולואפ בתכנית האהובה על הנשיא ברשת פוקס ניוז, “פוקס וחברים”. טראמפ ממש לא אהב את הדיון בנושא וצייץ: “הפייק ניוז מדיה הניעו שוב את תיאוריות הקונספירציה סביב מלניה עם פוטושופ שלה ואמרו שהיא לא נמצאת לצדי באלבמה ובמקומות אחרים. אנשי התקשורת הופכים ליותר מופרעים עם הזמן!”.

אנה נבארו-קרדנס, פאנליסטית בתכנית ואחת המתנגדות הגדולות של טראמפ, אמרה: “אפשר לעשות כיף עם מלניה, היא יפה ואנחנו עושים את זה בצחוק. אייבי הונסטמן הוסיפה: “אנחנו לא כאן כדי להיות אנשים טובים יותר, אנחנו כאן כדי לצחוק”. בדוברות הבית הלבן לא אהבו את הצחוק על חשבון המשפחות השכולות והגיבו: “23 אנשים מתו, אחרים איבדו משפחות ואת הכל למעשה באלבמה, ונשות התכנית בחרו לצחוק על תיאורית קונספירציה כפולה”.