שמח בברנז'ה

קוטלר טענה לפייק, כתב ynet: הפרסום נכון

רן בוקר פרסם שמגישת המגזין עוזבת את ערוץ 13. קוטלר יצאה נגד הכתב, שענה: "אותה אושרת שהלינה על זכותה העיתונאית, באה בטענות לעיתונאי"

קריאת חדשות (Giles Sutehall, flickr)

מרץ 28, 2019 08:27

רן בוקר, כתב ynet, פרסם לקראת ערב שמגישת “המגזין” אושרת קוטלר עוזבת את ערוץ 13. בעקבות הפרסום של בוקר, מרבית אתרי החדשות יישרו קו ועשו פולו-אפ לדיווח, פרט לאתר הארץ, שצייץ את התגובה הראשונית של קוטלר: “פייק ניוז. אני לא עוזבת, לא פיטרו אותי ואני לא הולכת לשום מקום”. אבל בוקר עמד מאחורי הפרסום והגיב בפוסט חריף בפייסבוק. את תגובתה של קוטלר לא ניתן היה להשיג.

וכך כתב בוקר: “אותה אושרת קוטלר שהלינה בדמעות על המסך כי היא עומדת על ‘זכותה העיתונאית’, התארחה בוועידת הארץ בזמן שפרסמנו ב-ynet על עזיבתה. כשירדה מהבמה, אחרי שהכחישה נמרצות את הפרסום (הנכון והעובדתי שלנו – ביקשת לצאת לחופשה של שנה לפחות ללא תשלום), אמרה: ‘מי זה רן בוקר האידיוט הזה, אני איתו גמרתי’. אז כמה דברים לי אלייך, אושרת:
1. מעולם לא התחלנו משהו. את עיתונאית ואני עיתונאי שמסקר אותך. כך שאני לא חושש שתגמרי איתי.
2. עיתונות היא עיתונות תמיד, לא רק כשנוח לך. את, שהשתמשת במסך כדי להביע את דעותייך ההזויות על חיילי צה״ל, לא יכולה לבוא בטענות אלי, שרק דיווחתי משהו עובדתי ונכון. (הודעת למנהלייך על כוונתך לצאת לחופשה ללא תשלום למשך שנה לפחות).
3. אם הידיעה שלנו היא ‘פייק ניוז’ כדברייך, מדוע מחפשים לך מחליף?
4. אם הידיעה שלנו היא פייק ניוז, מדוע חדשות 13 אישרו את הידיעה לכתב גל”צ אליאב בטיטו?
5. אם הידיעה שלנו היא פייק ניוז מדוע שלחת אלי אנשים כדי שאוריד פסקה שפחות נוחה לך מהידיעה ‘הלא נכונה’ לדברייך?

אושרת, כפי שהיית רוצה שיכבדו את עבודתך, אנא כבדי אחרים”.