באתי לעזרת חבר

האם איציק שמולי ועמיר פרץ כבר לא?

הפריימריז בעבודה: שמולי טען לפייק ניוז בדיווח של רביב דרוקר ברשת 13, אך הפרסום קיבל חיזוק מכתבת וואלה! דנה ירקצי. למי אתם מאמינים?

איציק שמולי ועמיר פרץ (פייסבוק)

פברואר 11, 2019 11:38

הבחירות המקדימות במפלגת העבודה מתקיימות היום ומביאות איתן כצפוי טענות לפייק ניוז. חבר הכנסת איציק שמולי צייץ אמש כי הדיווח של רביב דרוקר ברשת 13 על החלוקה למחנות בין שלי יחימוביץ’ ושמולי מול סתיו שפיר ועמיר פרץ הוא פייק ניוז, אך דרוקר קיבל חיזוק מפתיע מכתבת וואלה! דנה ירקצי, שהגיבה וחיזקה את הפרסום של הקולגה בלינק לדיווח שלה. את תגובתו של שמולי לא ניתן היה להשיג, לכן נביא בפניכם את הציוץ של שמולי ואת הטענות של דרוקר וירקצי, וניתן לכם להחליט מי מפיץ פייק ניוז בסקר הנ”ל.

הציוץ של חה"כ שמולי

“זהירות פייק ניוז. דרוקר עיתונאי איכותי ומצוין אבל נפל הערב בפח של אחת/ד מהמתמודדות/ים שבמקום לעשות קמפיין חיובי לעצמה/ו ממציא/ה מהבוקר אינסוף שקרים, סכסוכים ותככים שלא באמת קיימים. יש אצלנו כאלה שפיתחו מומחיות לזה. עמיר שותף קרוב והיחסים בינינו מעולים”.

הדיווח של דרוקר והתגובה של ירקצי

הדיווח של דרוקר: “מה שהולך להיות בפריימריז האלה זה טבח פוליטי. ההערכות אומרות שמי שנמצאים גבוה זה איציק שמולי וסתיו שפיר. כיאה לפריימריז, מועמדים שזוכים לקונצנזוס ויש להם פחות התנגדויות, יש להם סיכוי לעלות למעלה. צריך לדעת שהצדדים הולכים להיות שלי יחימוביץ’ ואיציק שמולי ביחד, סתיו שפיר ועמיר פרץ בצד השני. צריך לקחת בחשבון שלשמונה חברי כנסת בכירים יש שניים-שלושה מקומות, על פי הסקרים שמנבאים 5-6 מנדטים. מדובר בפריימריז מהקשים שהיו ואלה שיש להם התנגדויות, כמו איתן כבל ויחימוביץ’, סיכוייהם לשרוד לא קלים בכלל”.

התגובה של ירקצי: “היי איציק, זה ממש לא פייק ניוז, אני כתבתי את זה כבר הבוקר! מסתבר שהמלחמה על מי יגיע במקום הראשון, כדי להכין את הקרקע ביום שאחרי גבאי, עושה את ההבדל ביחסים המעולים. מוזמנים לקרוא!”.