עימות נוסף בדרך לבית המשפט?

ליברמן ובן גביר בקרב על שמפניה, לא ורודה

יו"ר "ישראל ביתנו" טען שהוא לא סגור אם חבר "עצמה יהודית" הוא לא "סוג של שמפניה חדשה ולא ורודה". העו"ד הגיב באולטימטום נוסח ליברמן

אביגדור ליברמן ואיתמר בן גביר

מרץ 7, 2019 11:49

הבחירות לכנסת ה-21 מתקרבות בצעדי ענק ובמקביל, גובה הלהבות בין המתמודדים עולה, כשהפעם מי שנכנסו זה בזה היו יו”ר “ישראל ביתנו” אביגדור ליברמן ואיתמר בן גביר, ממפלגת “עצמה יהודית”. הכל החל כשליברמן התראיין לתכנית “דקל-סגל” בכאן רשת ב’ ואמר שהוא תוהה אם בן גביר הוא מי שהוא אומר, או (ברמיזה) בכלל סוכן שב”כ. כמובן שבן גביר לא נשאר חייב וענה באותה התכנית ובסדרת ראיונות משלו, כולל ציוץ בטוויטר, שהוא יתבע את ליברמן אם הוא לא יתנצל. אז מי כאן מפיץ פייק ניוז והאם יכול להיות שבן גביר הוא בכלל סוכן שב”כ? הגרסאות של שני הצדדים והסקר הקבוע כאן למטה.

הדברים של ליברמן

אי אפשר לפסול את עצמה יהודית כשלא פוסלים את בל”ד. בל”ד זה ארגון טרור לכל דבר ועניין, לא מפלגה פוליטית, ואני לא נמנה עם התומכים של עצמה יהודית. גם כשמיכאל בן ארי היה בכנסת מעולם לא אמרתי לו שלום ואף פעם לא לחצתי לו יד. אבל אם אתם שואלים אותי האם אני סגור עד הסוף אם איתמר בן גביר הוא האיש שהוא מציג את עצמו, או שהוא סוג של ‘שמפניה’ חדשה ולא ורודה, אני בכלל לא סגור. אז יש לי קצת תהיות לגבי כל הטיפוס הזה שנקרא איתמר בן גביר”.

התגובה של בן גביר

לבי לבי על ליברמן. הוא סיפר לכם על איזשהו פייק סקר שהוא עושה. אז אני אגיד לכם מה הוא רואה בסקרים שלו, שהציבור כבר לא קונה את הפייק-ליברמן, זה שיחסל את הנייה ואת הטרור. הבנאדם, בשנתיים שהיה שר הביטחון, הצליח להיות השר הכושל בתולדות המדינה. הוא רואה איך המנדטים בורחים לו לאיחוד מפלגות הימין בזכותנו ואז יש לו מה להגיד. הוא אמר שאני סוכן שב”כ? הוא יחטוף תביעה. האחרון שאמר את זה עליי ברח מהארץ כדי לא לשלם כסף, ברי חמיש. תוך 48 שעות, אם ליברמן לא מתנצל, אגיש נגדו תביעת דיבה (בראשון, בשבת אני לא עובד…). הבחור התגלה כפייק שר ביטחון, היה כישלון חרוץ ולא עמד בשום הבטחה. רק שאיווט יצטרך לדעת שיש גבול להשמצות”.