משולש ברמודה: מה כל כך מפחיד במגן דוד?

הקריקטורות נגד ישראל

נראה שככל שהיחסים בינינו לבין השכנים מתחממים, כך הם מפחדים יותר מהמשושה המשוכלל הזה שלנו. וגם: ביבי מועך כל מה שלא זז. מיטב עלילות הדם

יחסים עם ישראל

פברואר 1, 2019 11:02

כחלק מהמעקב המתמיד שלנו אחרי הסיקור ה”חם” של ישראל אצל שכנינו בעולם הערבי, אנחנו מביאים לכם מדי שבוע את מיטב הקריקטורות של ה”אמנים” הערבים, שבעזרת כישרון רב מציגים את ישראל כדבר הכי רע שקרה לאנושות. קריקטורה טובה היא פייק ניוז של ממש כי היא מחדירה לתת מודע סיפורים מ”האקטואליה” ומקבעת אותם סופית כעלילת דם. והקריקטורות של השבוע הן:

  1. רבים בעולם הערבי לא אוהבים את ההתחממות ביחסים בין ישראל לערב הסעודית, כפי שניתן לראות בקריקטורה הבאה בה סעודיה מחזיקה מגן דוד שלם. השתיים האחרות אגב, הן בחריין ואיחוד האמירויות.

יחסים עם ישראל

2. מוחמד סבאנה מיודענו פינק השבוע ב”פשעי הכיבוש”. קריקטורה של חייל עם רובה המכונה נשק מסוכן וספר עליו כתוב פלסטין. לא הכי מקורי, אבל לפחות מצויר טוב.

פשעי הכיבוש

3. “משא ומתן” של שריף ערפה מציגה את יו”ר הרשות הפלשתינית מחמוד עבאס מרים את פרויקט המדינה הפלשתינית לדלת המשא ומתן. ואי אפשר בלי מגן דוד קטן בצד כדי לנקות מאשמה.

משא ומתן

4. “מדיניות הכיבוש של חומת ההפרדה” מאת אוסאמה חאג’ מאל-ערבי מציגה את ראש הממשלה בנימין נתניהו כדורך ומועך בתים של פלשתינים תוך כדי שריקה. יצירתי.

מדיניות הכיבוש של חומת ההפרדה

5. ונסיים בנימה אופטימית ובטעם טוב, קבלו את “חדשות” של יאסר אחמד, שמוכיחה שגם השכנים שלנו סובלים מפייק ניוז. שבת שלום.

“חדשות”