פובליציסט מצרי:

"אין הוכחות היסטוריות להתרחשות השואה"

"6 מיליון - מספר מוגזם", "אין מסמך המציין את הקונספירציה המערבית", "תאי הגזים היו חדרים לייצור חומרי הדברה". כך נראית הכחשה מעבר לגבול

פברואר 6, 2019 01:04

הכחשת שואה היא חלק בלתי נפרד ממנגנון הפייק ניוז הערבי. אחת לכמה זמן מתנדב פובליציסט כזה או אחר לחקור בשביל העולם מחדש את הטבח הנורא שנעשה לעם היהודי במהלך מלחמת העולם השנייה. הפעם הכוכב העולה הוא ואסים עפיפי מ”אל מואטן” המצרי, שהמציא קונספירציה רוסית ותפקיד מפתיע למחנה אושוויץ כדי “להוכיח” איך השואה היא המצאה מערבית. התרגום למאמר נלקח מאתר ממרי, המקפיד לעקוב אחר התקשורת הערבית.

תקציר הדברים:

  • “6 מיליון זהו מספר מוגזם ביותר, שכן לפי סטטיסטיקות אירופאיות, לפני מלחמת העולם השנייה היה מספרם הכולל של יהודי אירופה 6.5 מיליון. הדבר סותר מספרים אחרים של מחלקות ההגירה באירופה, לפיהם בשנים 1945-1933 היגרו 1.5 מיליון יהודים לבריטניה, שבדיה, ספרד, אוסטרליה, סין, הודו, פלסטין וארה”ב. לפי סטטיסטיקות של ממשלת גרמניה, עד 1939 היגרו מגרמניה 400 אלף מתוך 600 אלף היהודים שהיו בה.
  • “אין מסמך רשמי אחד המציין את פרטי פעולות השואה ואת העובדה שעיקר תוכנם של הדברים שנאמרו מטעמו של היינריך הימלר בוועידת ואנזה, שהמדיניות הנאצית, שמעודדת הגירה של יהודים למדגסקר כדי שיהפכו אותה למולדת, אינה מעשית באותו שלב”.
  • “המחנות היו יחידות ייצור עצומות לתמיכה במכונת המלחמה. מחנה אושוויץ נכבש לראשונה בידי הכוחות הסובייטים אשר לא הרשו לשום גורם ניטרלי להיכנס אליו במשך 10 שנים. ההנחה היא שבמהלך 10 השנים הללו שינתה ברה”מ את מאפייני המחנה ושמלכתחילה לא היו בו כלל מה שמכנים תאי גזים שבהם הושמו היהודים באלפים כדי להרעילם, אלא היו שם חדרים קטנים לייצור חומרי הדברה חקלאיים נגד חרקים ומזיקים. אכן, היו במחנות אלה כמה משרפות, אך הן שימשו לצורך שריפת גופותיהם של האנשים שמתו ממחלת הטיפוס בשנים האחרונות של המלחמה”.
  • “זיוף מסמכים – תמונות רבות שהוצגו בפני העולם וכן במשפטי נירנברג הן בעצם תמונות שנלקחו מהארכיון הגרמני עצמו, והן צולמו כאשר ניסו הגרמנים להראות את עוצמת התפשטות הרעב ומחלת הטיפוס בגרמניה, בייחוד בשנות המלחמה האחרונות. התמונות שהוצגו במשפטי נירנברג כאילו היו תמונות השמדה המונית של היהודים הן בעצם תמונות של ההפצצות השנויות במחלוקת שביצעו מטוסי הקרב של בעלות הברית על העיר דרזדן בפברואר 1945”.
  • “ברית המועצות הייתה שותפה לקונספירציה תקשורתית והפיצה שמועות כדי להרחיב את ההגמוניה שלה באירופה כחלופה טובה יותר לגרמניה, על מנת להסיט את תשומת הלב מן היחס הרע שלה לאסירים במחנות עבודת הכפייה הסובייטיים – הגולאג – הידועים לשמצה. גם מדינות המערב, שניצחו במלחמת העולם השנייה, ושלא קיבלו את הרעיון הגרמני להקים מולדת ליהודים במדגסקר, אלא העדיפו את הרעיון להקים את מדינת ישראל בפלסטין כמולדת ליהודי העולם – היו שותפות לקונספירציה זו”.

כשים המלח הופך למכרה של פייק ניוז: “הצהרת בלפור – בצע זהב של משפחת רוטשילד”