מחנה גנץ נגד מחנה נתניהו

הכותרת ב"סרוגים" תוקנה, הפוסט של רה"מ לא

פוסט של נתניהו, שפורסם בכל הרשתות החברתיות שלו וטען שיו"ר "חוסן לישראל" לא פוסל ישיבה עם חברי הכנסת הערבים בממשלה, שבר את הרשת. האמנם?

בנימין נתניהו (שרון רביבו)

פברואר 10, 2019 09:24

אם ישנה תעלומה  מרכזית במערכת הבחירות הנוכחית, היא ללא ספק בני גנץ, יו”ר “חוסן לישראל”. ליתר דיוק, גנץ הוא דמות מאוד מוכרת, הדעות שלו לעומת זאת, פחות. אז בשישי האחרון, העניק האחרון ראיון ל”ידיעות אחרונות”, שיצר שיח ציבורי ער. גם אותנו הראיון הזה העסיק, אבל בעיקר בזכות הפולו-אפ שלו. בצהריי יום שישי, רגע לפני כניסת השבת, העלה ראש הממשלה בנימין נתניהו פוסט לרשתות החברתיות השונות. בפוסט, בציוץ בטוויטר ואפילו באינסטגרם, העלה נתניהו צילום מסך מכתבה שפורסמה באתר “סרוגים”, עם הכותרת הבומבסטית – “גנץ: לא פוסל ישיבה עם הערבים בממשלה”.

http://

בפוסט, שזכה לאלפי שיתופים ולייקים בכל הפלטפורמות, סיפר רה”מ ש”אחרי שאבו מאזן מעודד את גנץ, גנץ אומר שהוא לא פוסל ישיבה עם המפלגות הערביות. מה עוד צריך כדי להוכיח שהבחירה היא או ממשלת שמאל בראשות גנץ, או ממשלת ימין בראשות נתניהו”.

אז מה השתנה? נכון לרגע כתיבת שורות אלו, אתר סרוגים שינה את הכותרת שלו בנושא ל”מה גנץ השיב כשנשאל האם הוא ישב עם ערבים בממשלה?”, זאת בעקבות פנייה של אנשי חוסן לישראל, שטענו שגנץ אמר ש”הוא לא פוסל אף ציוני”, מה שמבטל ישיבה עם חברי הכנסת הערבים. הפוסטים בחשבונות של נתניהו לעומת זאת, עדיין מככבים במגוון הפלטפורמות.

בחוסן לישראל הגיבו בפוסט משלהם: “ראוי שביום קשה זה, ראש הממשלה יעסוק בניהול המדינה ובהגנת אזרחיה ולא בהפצת שקרים בטוויטר, באינסטגרם ובפייסבוק. גם בחירות יתנהלו כאן בכבוד ובאמירת אמת. אנו דורשים את הורדת הפרסומים השקריים במיידי”.

 

צילום מסך אתר סרוגים