למי קראתם פייק?!

ברק עף על אייאקס וביבי כותב שירה

רה"מ מגלה כישרון חדש, רה"מ לשעבר מתמוגג מכדורגל, טראמפ מתלבט בעניינים חשובים ומרים נאור מתכוננת למושב הכנסת. כל הפייק ציוצים של השבוע

מאי 3, 2019 02:31

כמו בכל שבוע, גם השבוע אנחנו גאים להגיש לכם את מיטב הציוצים של הפרופילים הלא כל כך אמיתיים שאנחנו נתקלים בהם בטוויטר. אם בדרך כלל פרופילים מזויפים גורמים לצרות צרורות, אלה דווקא קורעים אותנו מצחוק. אז מה היה לנו השבוע? פייק ברק, פייק מרים נאור, פייק ביבי ועוד כמה מחכים לכם כאן. שנתחיל?

ליגת האלופות הגיעה לשלב חצי הגמר, עם שני משחקים לפנתיאון. מי שממש התלהב מהביצועים של אייאקס אמסטרדם הוא לא אחר מפרשן הכדורגל החדש, אהוד ברק. הפייק, כן?

 

הבחירות מאחורינו וכולנו כבר יודעים איזו נבחרת של 120 חברי כנסת קיבלנו. השבוע, התכנסו כולם לתחילת עבודה ולהשבעה המסורתית. אגב, גם בית המשפט נערך לכך. הנה, תראו מה היה למרים נאור להגיד על האירוע המרגש:

 

ראש הממשלה החדש-ישן של ישראל הוא לא רק בעל ניסיון בניהול מדינה או יחסים בינלאומיים, הוא גם לא רע בכתיבת שירה.

 

אין ספק שאחד המופרעים שאפשר למצוא בטוויטר הוא דונלד טראמפ, אבל לא רק המקורי, אלא גם הפרופיל הבא שישב עם סגנו מייק פנס וניסה להבין איזו מהבנות שלו יפה יותר, איוונקה או טיפאני.

 

ולסיום, ראש העיר הכי רציני בטוויטר, הלוא הוא אדי קופל, עם תובנה מעניינת במיוחד על האינסטגרם ועל אלה שמשתמשים בטוויטר. מוכנים?