כי לפעמים חצי אמת מצחיקה יותר

השב"כ עם המלצה לזריף, ברק מזמר על ביבי

פייק רה"מ חושף את האמת מאחורי תיק 4000 ופייק טראמפ מצא אשם בכישלון הפסגה עם קים. בדרך כלל אנחנו נלחמים בהם, אבל לפעמים צריך לדעת לשחרר

מרץ 1, 2019 06:04

שבוע סוער של חדשות רודפות חדשות ברשתות החברתיות תיכף נגמר ולצד כל הפרופילים עם הווי הכחול שכולנו אוהבים לעקוב אחרי כל ציוץ שלהם, יש גם את החיקויים הסימפטיים שמנסים לתת פייט. אז מה היה לצייצני הפייק להגיד על מגוון רחב של אירועים שקרו השבוע?

הפסגה של נשיא ארה”ב טראמפ וקים, מנהיג צפון קוריאה, הייתה, אם להיות עדינים, לא משהו. לצד הממלכתיות הלא כל כך טראמפית במסיבת העיתונאים שסיכמה את האירוע הכושל, חשף בפנינו פייק טראמפ את הסיבה האמיתית לכישלון הפסגה: ולדימיר פוטין, נשיא רוסיה!

 

נשיא או לא נשיא, אם אפשר לקדם איזה אירוע קטן, אז למה לא. הנה לכם ההזמנה המפורטת למסיבת 4 ביולי המסורתית. הלוקיישן, ההבטחה להמשך, כוכב האירוע וכמובן, לידים לכרטיסים ב-5$ בלבד, בציוץ הבא:

 

אהוד ברק, לא ההוא האמיתי, הפייק כמובן, היה ממש נלהב השבוע, אחרי פרסום כתב החשדות של היועמ”ש נגד רה”מ נתניהו. הוא אפילו ביקש לרענן את הפלייליסט:

 

ההשפעה של ביבי על וואלה! היא נושא בפני עצמו. למזלנו, מרים נאור, הפייקית, מעמידה סטנדרטים נוקשים בכל הקשור לפלטפורמות שמעניינות אותה:

מוחמד ג’וואד זריף, האנטישמי ההוא מאיראן עם האנגלית המושלמת, התפטר השבוע מתפקיד שר החוץ. גם הפייק מוסד שלנו הגיב על כך:

 

ואחרון אחרון חביב, פייק ראש הממשלה, שמכניס את כולם לפרופורציות בנוגע לתיק 4000: