למי קראתם פייק?!

השופט מלצר תולה את המקלדת והופך לבוט

מה היה לפייק אהוד ברק להגיד על ההפסד בבחירות, לביבי על הניצחון ולנשיאת העליון אסתר חיות על ההצבעה הנכונה. הפייק ציוצים שעשו לו את השבוע

אפריל 12, 2019 11:52

הבחירות מאחורינו ואפשר לחזור לשגרה. כמו בכל מערכת בחירות, גם פה, בארצנו הקטנטונת, זכינו לראות ערמות של פייק ניוז מכל הסוגים. גם כזה של פייק צייצנים עם פייק ציוצים שגורמים לנו להתגלגל מצחוק. אז קבלו במחיאות כפיים סוערות את אהוד ברק, ביבי, כבוד השופט מלצר ועוד כמה חברים שלו ממערכת המשפט, מסכמים עבורכם את מערכת הבחירות.

פייק אהוד ברק, מהפרופילים היותר אהובים עלינו, הפתיע עם נבואה מעניינת על ממשלתו החדשה של בנימין נתניהו:

 

מי שמצא עצמו איכשהו במרכז הסערה במערכת הבחירות הנוכחית הוא אביחי מנדלבליט, היועמ”ש. אז אחרי שהוא (הפייק, כן?) מימש את זכותו הדמוקרטית והצביע, נחשו מה עוד הוא עשה.

תכנית אחרי תכנית, שידור אחרי שידור, הפוליטיקאים חפרו לנו את החיים. הם הציפו אותנו בערמות של תעמולת בחירות וגם לפייק של מרים נאור היה מה להגיד על זה:

נישאר לרגע עם עוד פייק פרופיל ממערכת המשפט שלנו, נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות. יום לפני הבחירות, היא דאגה להמליץ לכולכם על הפתק הנכון:

 

המנצח הגדול של השבוע הוא ראש הממשלה בנימין נתניהו. אבל גם לפייק שלו היה מה להגיד מיד אחרי הניצחון:

טוב, אולי קצת הגזמנו עם כל השופטים והפרקליטים הפייקים שהבאנו לכם הפעם, אבל על פייק השופט מלצר, אסור היה לנו לוותר:

לצערנו הרב, כבוד השופט מלצר החליט לתלות את המקלדת ולפרוש מתפקידו אחרי ש… תחזיקו חזק, הואשם שהוא חלק ממנגנון התעמולה של הליכוד.