הבדיחה על חשבונו?

טראמפ הטיל פייק בתקשורת, שלעגה לו בחזרה

נשיא ארצות הברית לא אוהב את המשך ההתעסקות של המדיה עם "הקנוניה הרוסית" וקרא לה בדיחה, אך כתבת ניו יורק טיימס ענתה לו: "צריך לבחור נתיב"

אפריל 8, 2019 10:20

לא באמת חשבתם שהתנפצות קונספירציית “הקנוניה הרוסית” תגרום לתקשורת המיינסטרים לוותר על חלום ההדחה של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, נכון? אמנם מאז שפורסם תקציר הדו”ח של התובע המיוחד רוברט מולר, כלי התקשורת הליברלים הורידו כמה הילוכים בנוגע לפרשה, אבל עדיין נותרה בהם תקווה קטנה בלב שפרסום הדו”ח המלא יעורר מחדש את האפשרות להדחתו.

ובשביל לגרום לדעת קהל שכזו, מתחילות לצוץ הדלפות מהדו”ח המלא, שאמורות להשחיר את שמו של טראמפ ולהציגו כמי שאולי-אולי-אולי שיתף בכל זאת פעולה עם הרוסים. כמובן שטראמפ לא סופר את אותן הדלפות ודיווחים והגיב להם אתמול בטוויטר עם ציוץ שקצת סתר את עצמו: “נראה שצוות מולר, שמונה 13 דמוקרטים כועסים שונאי טראמפ, מדליף באופן בלתי חוקי מידע לעיתונות בזמן שכתבי הפייק ניוז מדיה ממציאים את הסיפורים שלהם, עם או בלי מקורות. מקורות כבר לא משנים לתקשורת הלא הגונה והמושחתת שלנו, הם בדיחה!”.

כתבת הבית הלבן של ניו יורק טיימס, קייטי רוג’רס, לא פספסה את ההזדמנות לרדת (וידאו, החל מ-11:30 דקות) על הנשיא בפאנל ב-CNN: “אני חושבת שכשאתה מתחיל את הבוקר שלך במתקפה על המוסדות, אתה צריך לבחור נתיב. או שההדלפות אמיתיות, או שהחדשות מזויפות, ואתה פשוט חייב לדבוק באחד מהם”.