טראמפ על ניו יורק טיימס:

"לא מתקשרים לברר את האמת, מושחתים!"

נשיא ארה"ב השתלח בעיתון ברשת טוויטר, בעקבות ידיעה על סגירת הגבול עם מקסיקו: "הם ישקרו וירמו בכל מקרה, אבל הם ייעלמו תוך 6 שנים"

אפריל 14, 2019 11:24

בזמן שנרגענו מעט ממערכת הבחירות הסוערת שעברה עלינו, נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ השתלח הלילה בעיתון ניו יורק טיימס, בעקבות ידיעה לפיה הנשיא דחק במחלקה לביטחון המולדת לסגור את הגבול עם מקסיקו, זאת למרות הבטחה מוקדמת שלו לעכב את ההחלטה. עוד דווח שטראמפ הנחה את ממלא מקום השר לביטחון פנים, קווין מק’לינאן, לסגור את הגבול, ואולי – כבדיחה – הציע לחון אותו אם הדברים לא יסתדרו.

טראמפ ממש לא אהב את הידיעה הזו ועלה למתקפה בטוויטר: “הסיפור של ניו יורק טיימס על ערי המקלט והמהגרים היה ביודעין מטעה כמעט בכל עובדה. הם אף פעם לא מתקשרים כדי לבדוק את האמת. המקורות שלהם לעתים קרובות אפילו לא קיימים, פשוט הונאה. הם ישקרו וירמו בכל מקרה אפשרי כדי לגרום לי להיראות רע. תוך 6 שנים הם ייעלמו”.

עוד הוסיף הנשיא: “הם אפילו התנצלו בפניי על הסיקור של בחירות 2016, אבל עכשיו הם הרבה יותר גרועים, הדיווח הזה מושחת באמת! מעולם לא הוצאתי חנינה לפקידים במשרד לביטחון פנים, מעולם לא ציוותי על אף אחד לסגור את הגבול הדרומי שלנו (אם כי יש לי זכות מוחלטת לעשות זאת, אם מקסיקו לא תשאיר לי ברירה), ואני לא ‘מתוסכל’. זה הכל חדשות מזויפות ומושחתות!”.