שפל חדש ביחסים בין טראמפ לתקשורת

אפילו לפסוס קטן הפך לריב גדול

האינטראקציה בין נשיא ארה"ב לאנשי המדיה כל כך רעה שגם טעות הגהה קטנה הפכה לקרב השמצות הדדיות שהסתיים בציוץ זועם: "תקשורת פייק ניוז!"

מרץ 11, 2019 07:17

היחסים של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ עם תקשורת המיינסטרים סובבים כולם סביב פייק ניוז, משני הצדדים, אבל הסיפור הבא ממחיש שאפילו טעות קטנה, שאמורה להילקח בקלות דעת מצד שני הצדדים, הופכת לעניין גדול ומורכב אותו כולם מנסים למנף פוליטית.

דיווח: פוקס הרגו סיפור שהיה פוגע בטראמפ

במהלך ישיבת שולחן עגול בבית הלבן אירח טראמפ את טים קוק, מנכ”ל אפל. אחרי שסיים להציג אותו אמר הנשיא: “אני מתכוון לזה, השקעת השקעה גדולה בארצנו. אנחנו מעריכים את זה מאוד, טים אפל”. כמובן שבכלי התקשורת עשו מהלפסוס הזה מטעמים ובנו עליו תאוריות שלמות על חוסר התפקוד של הנשיא. מצד שני, בתמלול הרשמי של הבית הלבן הוסיפו (-) בין טים לאפל כדי לכסות מעט על הטעות החביבה, אבל טראמפ לקח קשה את הירידות עליו בתקשורת וצייץ לפני שעה קלה בזעם.

“בפגישת שולחן עגול לאחרונה של מנהלים עסקיים, זמן רב לאחר שהצגתי רשמית את טים קוק מחברת אפל, מיהרתי להתייחס לטים + אפל כמו טים/אפל כדרך קלה לחסוך זמן ומילים. תקשורת הפייק ניוז הגיבה בזלזול והפכה את זה לעוד סיפור רע, בכל זאת, הוא נגד טראמפ!”.

טראמפ מאיים: “הדמוקרטים מנעו מפוקס דיון? אעשה אותו דבר”