מנהל מערך התקשורת בליכוד:

"כחול-לבן הפיצו פייק ניוז ועוד התבכיינו"

נדב שטראוכלר סיכם את הקמפיין של מפלגתו ב-103FM: "הפיצו סיפורים על סמוטריץ' לחינוך ובוטים ואמרו שאנחנו ירדנו נמוך. שילמדו להפסיד"

אפריל 15, 2019 12:16

מערכת הבחירות של 2019 כמעט מאחורינו (התוצאות הרשמיות-רשמיות צפויות להתפרסם ביום רביעי), אבל זה לא אומר שהאשמות הפייק ניוז הסתיימו לחלוטין. מנהל מערך התקשורת של “הליכוד” נדב שטראוכלר דיבר היום ב-103FM, בתכנית של ענת דוידוב וינון מגל, וסיפר על קמפיין הבחירות של מפלגתו מההיבט התקשורתי.

“ראיתי את רונן צור אומר אתמול ‘מאזינים לנו בצד השני’ כאילו שריגלנו אחריהם בקמפיין”, אמר שטראוכלר והוסיף: “אני שמעתי בכירים במפלגה שלהם אומרים בקולם שבנימין נתניהו בגד במדינה, שנתניהו שלח אנשים להרוג את בני גנץ. ראיתי איך מפיצים פייק ניוז, מסגירת תיק החינוך לבצלאל סמוטריץ’ ועד המצאת פרשיות על בוטים, ואחרי כל זה אני שומע אותם מתבכיינים ואומרים שאנחנו ירדנו נמוך. בונה, תלמדו להפסיד, מה אני אגיד לך?! זאת האמת”.

שאלה: גם את הדברים של גנץ על כך שנתניהו רוצה להרוג אותו צריך לשים בקונטקסט, לא?
“לא שמעתי את חברייך בתקשורת כל כך מתאמצים להסביר את התקלה שהייתה לנו עם הסרטון של אבישי עברי, תקלה נקודתית שגרמה לכל המדינה לדבר על הסרטון הזה. בסוף, אנחנו חיים קצת את העולם שלנו. לקחו פה פריים, שכמובן שהוא לא היה נכון והיה חסר טעם, אבל בסך הכל פריים נקודתי מתוך אלפי דברים שהפצנו, מרביתם חיובים. אבל בסוף את מתאמצת להסביר לי כמה גנץ התכוון או לא התכוון”.