מיטב ציוצי הפייק:

מיהי הגברת הראשונה ובמה חושד מנדלבליט?

למה טראמפ לחוץ על גופי, מה הסיפור של ביבי ואפגניסטן, מי הפתיע את מרים נאור ולמה הצטרף בכיר חדש למצעד? כל הפייק ציוצים בפנים

מרץ 8, 2019 12:07

גם השבוע, אנחנו שמחים להגיש לכם פייק מסוג אחר, כזה שאפשר לעכל ואפילו לצחוק מהתובנות שלו. אז הנה לכם המצעד השבועי של כל אותם טרולים משעשעים שהופכים את הפייק לבדיחה. על הפרק השבוע: טראמפ כמובן, ביבי, מרים נאור האייקונית, אדי קופל ואורח חדש ומפתיע בפינה.

הנשיא דונלד טראמפ, מייסד המושג “פייק ניוז” עצבני אש על היועץ לביטחון לאומי שלו. כמו תמיד, החבר’ה האלה מתעסקים בהכל, חוץ מהדברים שממש חשובים לפייק נשיא מאמריקה – גופי.

 

לקראת עליית התכנית החדשה של שרון גל ורני רהב ברשת 13, שוחרר פרומו עם הבטחה מדהימה: ראיון עם הגברת הראשונה של ישראל. את פייק מרים נאור זה הפתיע.

 

 

בנאום שנשא השבוע, התבלבל ראש הממשלה והכריז שביקר באפגניסטן. טעות משעשעת שמיד הובהרה, אבל זה לא הפריע לפייק ביבי לפתוח את כל הקלפים בנוגע לפליטת הפה הקטנה.

 

קבלו אותו במחיאות כפיים סוערות, המצטרף החדש לפייק פרופילים שכדאי לעקוב אחריהם, אביחי מנדלבליט. הפייק. הנה לכם יריית הפתיחה שלו, מבטיחים להמשיך לעקוב.

 

אמלי מואטי יצאה על ילד בן 17 ששאל אותה שאלה שבאה לה רע על ארגון להב”ה. קבלו את התיאור הפורנזי של השתלשלות העניינים, מפי אדי קופל, הפייק ראש עיר האהוב עלינו.