חושף את כל הקלפים

קווין ספייסי בסרטון מעורר מחלוקת

אפשר לצעוק פייק ניוז מבלי להזכיר את צמד המילים? קווין ספייסי/פרנק אנדרווד מוכיח שכן בסרטון שפרסם יום אחרי הגשת כתב אישום נגדו

דצמבר 25, 2018 11:25

אחת הדמויות היותר מעוררות השראה, כעס, סלידה, אהבה אינסופית ועוד מיקס רגשות בלתי מובן, היא דמותו של פרנק אנדרווד, הלא הוא קווין ספייסי. במשך 5 עונות, יצר ספייסי דמות פוליטיקאי חד, שנון ומעורר מחלוקת, בסדרה בית הקלפים שהניחה את כל הקלפים על השולחן וחשפה את השיטה של המערכת הפוליטית באמריקה. הסדרה, שיוצרה על ידי נטפליקס, שברה שיאי רייטינג ויצרה שיח ציבורי ער בנושא. אבל לא בשביל זה התכנסנו. האשמות חמורות הנוגעות לתקיפות מיניות, גרמו לכך שספייסי הודח מהסדרה ונעלם מהרדאר. בנוסף, הוחלט להעמידו לדין באשמת תקיפה מינית של קטין. התגובה של ספייסי לא איחרה לבוא ובסרטון שמטריף את הרשת בשעות האחרונות, הוא ניסה להגן על שמו הטוב. בסרטון צפו כבר מליוני גולשים והתגובות לגביו סוערות. תשפטו בעצמכם. התרגום מחכה לכם למטה.

 

“אני יודע מה אתם רוצים. נכון, ניסו להפריד בינינו אבל מה שיש לנו חזק מדי, עצמתי מדי. אחרי הכל, חלקנו הכל. סיפרתי לכם את הסודות האפלים שלי, המחשתי לכם מה אנשים מסוגלים לעשות. הדהמתי אתכם בכנות שלי, אתגרתי אתכם וגרמתי לכם לחשוב. אתם בטחתם בי, למרות שידעתם שאסור לכם. אז לא סיימנו, לא משנה מה אומרים. וחוץ מזה, אני יודע מה אתם רוצים – אתם רוצים אותי חזרה”.

“נכון, יש כאלה שהאמינו לכל ורק חיכו לשמוע אותי מודה בכל. הם משתוקקים שאומר שהכל אמת, ושקיבלתי את מה שמגיע לי. קל, נכון? אם זה רק היה כזה פשוט. רק אנחנו יודעים שזה לעולם לא כזה פשוט. לא בפוליטיקה, ולא בחיים עצמם. לא הייתם מאמינים לנורא ביותר בלי הוכחות, נכון? לא הייתם שופטים בלי עובדות, נכון? עשיתם זאת? לא, אתם לא. אתם חכמים יותר מזה. אני יכול להבטיח לכם את זה: אם לא שילמתי את המחיר על המעשים שאני ואתם יודעים שעשיתי, אני לגמרי לא מתכוון לשלם את המחיר על דברים שלא עשיתי. עכשיו, כשאני חושב על זה – מעולם לא ראיתם אותי מת, נכון? מסקנות יכולות להיות כה מטעות. מתגעגעים אלי”?.